Jaroslav Chochole - Obchodní podnik DELTA křupky

   Firma Jaroslav Chochole - DELTA obchodní podnik, sídlící v Praze na Pankráci, je největším producentem arašídových křupek v České republice. Ročně se vyrobí na 1 200 tun křupek. Naše firma navázala na výrobu bývalého státního podniku mlýny a pekárny PVTOS, který vyráběl křupky od r. 1972 na technologické lince dovezené z Německa.
 
   Dnešní výrobky představují to nejkvalitnější, co lze na českém trhu nabídnout. Jde o extrudované výrobky vyráběné výhradně z vybraných druhů kukuřice, drcených arašídů, rostlinného tuku a soli. Velkou výhodou arašídových křupek zůstává, že receptury vycházejí z aplikace původních přirozených surovin, bez jakýchkoliv přísad chemického charakteru a bez uplatnění potravinářských aditiv.
 
   Největší výhodou firmy je úzké propojení na dodavatele surovin pro naši výrobu, zpracování logistiky a mimořádné výhodné ceny. Na logistice a péči o zákazníka jsme založili spolupráci s našimi největšími zákazníky.

   Jedním z nejdůležitějších okamžiků ve zvyšování produkce arašídových křupek bylo získání Certifikátu ČSN EN ISO 9001: 2001. Stejně tak jsme prošli auditem Cmi bez připomínek.

   Velmi aktuálním problémem je také vztah k životnímu prostředí. Proto naše firma vynakládá nemalé finanční prostředky na ekologii, což dokazuje vstup do organizace EKO-COM. Účast v této organizaci nás opravňuje k používání značky "Der grüne Punkt" - označení ekologicky nezávadného výrobku.
 
   Cílem firmy je produkce kvalitních výrobků a jejich distribuce na českém i zahraničním trhu.